Informace o společnosti

 

Společnost DyCom Group byla založena v roce 2003 jako jediné oficiální zastoupení značky BMW v Karlovarském kraji. Za uplynulá léta si vybudovala postavení silného, kvalitního a spolehlivého partnera pro vše, co souvisí s automobily BMW. Filozofií společnosti je poskytovat všem zákazníkům služby té nejvyšší kvality.

Na výstavní ploše proskleného showroomu nabízíme nejnovější modelové řady vozů BMW. Zkušený tým proškolených prodejců je vždy připraven odborně konzultovat jakékoliv přání a poradit s výběrem pro Vás nejvhodnějšího vozu jak po stránce technologické, tak cenové.

 

Kvalita služeb.

Služby DyCom Group charakterizuje nejvyšší míra individuálního přístupu ke klientům. Díky náročnosti zákazníků jsme motivováni k nadprůměrným výkonům.

Zákazníci oceňují naprostou výjimečnost v osobním přístupu a svěřují nám do servisu i jiné, super luxusní vozy.

Celý technický tým dealerství včetně prodejců vozů pravidelně absolvuje inovační produktové školení a náročné certifikační zkoušky tréninkového centra BMW AG. 

 

Po rekonstukci v roce 2013 disponujeme také speciálním boxem pro aktivní příjem vozů do servisu. Spolu s přijímacím technikem může každý zákazník detailně projít stav svého vozu a na základně odborné konzultace se rozhodnout pro navržené servisní opravy. To vše v příjemném prostředí a zároveň díky erudovanému personálu velice efektivně. Přesněji tak bude stanovena doba i cena opravy. 

 

Po dobu opravy Vašeho vozu nabízíme Mobility Service (zapůjčení náhradního vozu, odvoz, přistavení vozu na požadované místo). Samozřejmostí je pro nás kompletní vyřízení Vašich pojistných událostí.

 

V roce 2017 jsme slavnostně otevřeli BMW MOTORRAD jako jediný autorizovaný prodejce motocyklú značky BMW v našem kraji. Náš motosalon se řadí mezi nejmodernější v České republice a určitě stojí za Vaši návštěvu. Pro milovníky BMW strojů pořádáme každoročně v rámci zhájení motorkářské sezóny Roadshow, při které si účastníci užijí nejen radost z jízdy, ale osobně se seznámí s více než desítkou motocyklů, které jsou zde k dispozici. Bližší informace hledejte na webových stránkách nebo na facebooku.

 

 

VŠE DĚLÁME PRO JEDNU VĚC. PRO RADOST Z JÍZDY.


Společnost DyCom Group je připravena nabídnout každému RADOST Z JÍZDY ve vozech BMW a zároveň i vysoce kvalifikovanou péči o vozy BMW. Díky neustálé implementaci inovačních procesů a intenzivnímu vzdělávání zaměstnanců dealerství splňuje nejmodernější standardy značky BMW.

 

 

DyCom Group pro SOS Dětské vesničky.

 

V DyCom Group milujeme děti. Cítíme, že naší povinností je dávat jim lásku, vychovávat je a podporovat. A to nejen ty naše, ale také ty děti, které jsou ohrožené nebo opuštěné. V Karlových Varech máme jedinečnou příležitost tuto vizi naplnit, protože právě zde, v Doubí, je nejstarší SOS Dětská vesnička v České republice. Mnoho z vás se může domnívat, že dětské vesničky již končí, ale není tomu tak. Po setkání s paní Zelenkovou a paní Jáklovou jsme byli naprosto unešeni jejich nadšením a touhou pomáhat. Shodli jsme se, že máme společnou vizi:  Každé dítě patří do rodiny a roste za pomoci lásky, úcty a bezpečí.

 

Proto jsme se rozhodli věnovat SOS Dětské vesničce v Doubí šek v hodnotě 100.000 Kč. Vedle finanční podpory plánujeme společné aktivity s dětmi. 

 

Podporujeme vzdělávání mladých odborníků.

 

Ve spolupráci se Střední odbornou školou v Karlových Varech a Střední průmyslovou školou Ostrov podporujeme vzdělávání žáků v automobilovém průmyslu. Nabízíme jim odbornou praxi pod vedením našich certifikovaných mechaniků.

 

Talentovaným  a nadějným absolventům nabízíme uplatnění přímo

v naší společnosti.

 

Další možností jsou také studijní nebo absolventské stáže.

 

V případě zájmu o spolupráci s námi nás kontaktujte:

tomanova@bmwdycom.cz