Prodloužená záruka - BMW Extended Warranty

RADOST VŠECHNO UROVNÁ – ZARUČENĚ

 

Prodlouženou záruku lze objednat ke každému novému vozidlu BMW, které je kryto naším balíčkem Service Inclusive*. Rozšířenou záruku můžete získat dokonce i k vozu BMW, který již vlastníte.

 

Naše prodloužená záruka BMW Extended Warranty Vám pomůže vyhnout se nepředvídaným výdajům. Přidává jeden, dva, tři nebo čtyři roky ke standardní dvouleté záruce a dává Vám tak klid po dobu až 6 let nebo do 200 000 km (podle toho, co nastane dříve) jen za nepatrné náklady.

 

S prodlouženou zárukou BMW Extended Warranty opravíme závady mimo standardní záruku tolikrát, kolikrát bude v rámci dohodnuté doby platnosti či kilometrového limitu potřeba, a to u každého zúčastněného prodejce BMW nebo autorizovaného servisu BMW, ať už doma nebo v zahraničí.

 

Prodloužená záruka zajistí pro Vaše BMW vždy výhody vyplývající z oprav prováděných vysoce kvalifikovanými profesionály, ručí za maximální bezpečnost díky zaručenému používání originálních dílů BMW. A pokud své BMW prodáte během doby platnosti prodloužené záruky, automaticky se převádí na nového vlastníka.

 

* BMW Service Inclusive pokrývá po dobu 5 let nebo do 100 000 km (podle toho, co nastane dříve) bezplatně plánovanou údržbu jako standardní výbava každého nového BMW a zahrnuje následující služby:
- výměna motorového oleje a olejového filtru
- servis/výměna vzduchového filtru, mikrofiltru a palivových filtrů, zapalovacích svíček a brzdové kapaliny
- servisní kontrola vozidla


Nenechejte nic náhodě a objednejte si rozšířenou záruku pro své BMW. Volejte +420 731 508 800.