Servis Mini

Užívejte si bezstarostnou mobilitu.

Užívejte si bezstarostnou mobilitu s prvotřídními nabídkami BMW DyCom Group pro provádění oprav a údržby vašeho vozidla, které se vždy vyznačují poctivými a transparentními cenami. 

Vaše výhody jsou zcela zřejmé: 

 • špičková kvalita a rozsáhlé zkušenosti našich servisních specialistů BMW DyCom Group, kteří využívají inovativní dílenské technologie a MINI Originální díly, aby bylo možné zajistit špičkový stav vašeho MINI. Stačí si jen vybrat nejvhodnější servisní paket a užívat si dlouhotrvající radost z jízdy s vaším MINI.
 

PROČ MINI SERVIS?

PŘEHLED MINI SERVIS.

  • Pro každého. Bez ohledu na to, zda vlastníte nové či ojeté MINI.
  • Férové. Profitujte ze služeb, které jsou pro vás připravené přesně podle vašich požadavků.
  • Profitujte z našich all-inclusive služeb MINI Value Service.
  • Všezahrnující. Abyste mohli za všech okolností jezdit bez starostí.

 

Každý řidič MINI je v rodině MINI vítaný, protože všichni pečujeme o stejné hodnoty a sdílíme pro ně stejnou lásku. Koneckonců, rodina je něco, co si koupit opravdu nemůžete. A dobrá věc je, že své rodině můžete vždy věřit.

Vítejte v rodině MINI.

MINI SERVICE INCLUSIVE.

Rodina MINI je o vztazích a důvěře – důvěře, že o vše bude postaráno. Proto jsme hrdí, že vám můžeme představit službu MINI Service Inclusive, která jedinou platbou plně pokryje servisní náklady na vaše MINI. Všechny služby a servisní úkony jsou součástí prohlídky, kterou si rezervujete. Služba MINI Service Inclusive je k dispozici také pro vaše ojeté MINI. Připojte se tedy k rodině MINI. Kontaktujte svého MINI Servisního partnera a zjistěte jak.

Více než jen konkurenceschopné ceny.

MINI VALUE SERVICE.

S MINI Value Service vás nečekají žádná neočekávaná překvapení. Bez ohledu na to, kolik má vaše MINI najeto kilometrů nebo jak je staré, vy se můžete vždy spolehnout na to, že vaše auto je v rukou těch, kteří ho znají nejlépe. MINI Value Service nabízí celou řadu služeb, které vás informují o tom, co můžete očekávat – dnes i v budoucnu. Vždy se můžete spolehnout na prémiový all-inclusive servis za atraktivní, transparentní cenu včetně MINI Originálních dílů. Dokonale přizpůsobené vašim potřebám.

MINI výměna oleje.

MINI Originální výměna motorového oleje zaručí, že vaše MINI vždy bude v té nejlepší kondici.

 • Vylepšený výkon motoru a lepší hospodárnost
 • Delší životnost motoru
 • Lepší ochrana kritických součástí proti korozi a opotřebení

MINI brzdové kotouče a destičky.

MINI Originální výměna motorového oleje zaručí, že vaše MINI vždy bude v té nejlepší kondici.

 • Vylepšený výkon motoru a lepší hospodárnost
 • Delší životnost motoru
 • Lepší ochrana kritických součástí proti korozi a opotřebení

MINI originální olej a jeho výměna.

VÝKONY. NOVĚ NATANKOVANÉ.

Úžasné výkony jsou také otázkou dobré přípravy. MINI Originální motorový olej je speciálně vyvinut tak, aby co nejlépe vyhovoval požadavkům vašeho MINI a je testován přímo automobilkou MINI. Pomáhá chránit motor před korozí a zaručuje konzistentní výkon a delší životnost motoru. Technologie aktivního čištění udržuje motor čistý, jako když vyjel z výroby, a minimalizované vypařování dále snižuje spotřebu oleje. Originální odborné znalosti o MINI motorovém oleji a servisu jsou k dispozici výhradně u vašeho MINI servisního partnera.

MINI originální díly.

UDRŽUJTE HO V ORIGINÁLNÍM STAVU. BEZ ZTRÁTY JEDINEČNOSTI.

Poskytujeme vše, co byste kdy mohli vy a vaše MINI potřebovat. Naši speciálně vyškolení technici se rychle a spolehlivě postarají o každý úkon podle nejvyšších standardů. Použitím MINI Originálních dílů udržujeme vaše MINI 100% MINI.

MINI SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA – POMOC UŽ JE NA CESTĚ.

MINI TELESERVICES.

Jízda s vaším MINI je vždy zábava. Mohou však nastat nepředvídatelné události. To je chvíle, kdy přichází MINI Silniční asistenční služba. Stačí jen jeden hovor a pomoc je na cestě – buď telefonicky, nebo přímo na místě. Kdykoliv, kdekoliv a cokoliv – můžete vaše MINI bezpečně řídit s vědomím, že naši experti vás a vaše MINI znovu dostanou na silnice.

Služby MINI Teleservices vám usnadní život. Ve skutečnosti o hodně usnadní. Stačí si vybrat svého MINI Servisního partnera a vše ostatní proběhne automaticky. Vaše MINI ohlídá úplně všechno – od baterie až po datum vaší další prohlídky. To vám dodá klid v duši a znamená to, že se můžete soustředit na to, co je před vámi – na bezproblémovou cestu. A nejlepší na tom je, že služby MINI Teleservices jsou zdarma v každém autě s výbavou MINI Connected nebo s inteligentním tísňovým voláním Intelligent Emergency Call.

CENÍK SLUŽEB.

Ceník servisních prací BMW

Veškeré servisní práce jsou kalkulovány dle předepsaných
norem výrobce BMW. 

Cena práce 210 Kč/AW

1 AW = 5 min

Cena je uvedena bez DPH.

Dodavatel servisních služeb si vyhrazuje právo změny cen.

Proč se starat o věk? Namísto počítání roků je mnohem lepší počítat nezapomenutelné životní okamžiky. Totéž platí pro vaše BMW. Nejde o to, jak je staré, ale o úžasná dobrodružství, která spolu ještě můžete zažít.
Proto tu je BMW Servis.

Prvotřídní nabídky od BMW DyCom Group Servisu zajistí, že vy a vaše BMW budete v nejlepších možných rukou. Zkušení specialisté používají BMW Originální díly, aby zajistili, že také vaše BMW zůstane originálem. Od dlouhodobých servisních balíčků BMW Service Inclusive až po BMW Asistenční službu, rozšíření záruky nebo služby BMW Teleservices nabízíme komplexní nabídku prémiových služeb pro každý model BMW, pro vaše individuální požadavky a pro mnoho bezstarostných kilometrů, které na vás ještě čekají.

PÁDNÉ ARGUMENTY PRO BMW SERVIS.

01 Nejlepší hodnota za vaše peníze.


02 Použití pouze BMW Originálních dílů.


03 Servisní specialisté s odborností BMW.


04 Transparentní a atraktivní kompletní ceny.


05 Každé BMW je vítáno.